Kurumsal
Türkiye'nin En Geniş Emlak Ağı sloganıyla 2013'ün sonlarına doğru sistem çalışmaları tamamlanmış ve 2014'te kurumsal ortaklıklar hizmeti kapsamında yayın hayatına başlamıştır.

idealEmlak.com.tr kuruluş amacı, emlak danışmanlarına özel çözümler sunmak, portföy desteği sağlayarak alıcı ve satıcıların işleyişini hızlandırmak. Sağlamış olduğu teknolojik alt yapı sayesinde Türkiye'de oluşturulan emlakNetwork sistemini kurumsal kimliğe sahip emlak danışmanlarının ücretsiz olarak kullanmalarına olanak sağlamaktadır. Gayemiz eklenen her ilana en yüksek görüntüleme imkanı sunmaktır. Sisteme eklenen ilanlarınız için ücretsiz yurtdışı/yurtiçi reklam çalışmaları yapıp bireysel kullanıcı ve binlerce kurumsal emlak danışmanlarına ulaşarak gayrimenkulünüzü en kısa sürede ve gerçek değerinde alıcısına ulaştırmak başlıca hedeflerimizden birisidir. idealEmlak.com.tr kullanıcı dostu ve kolay ara yüzü sayesinde sadece amaca odaklı çalışan bir emlak portalıdır.

Teknolojinin Verimli Kullanımı
Günümüzde teknoloji ile çevrelenmiş bir durumdayız. Peki bu teknolojiyi ne kadar verimli kullanıyoruz? Teknoloji doğru ve verimli kullanıldığında insan hayatına birçok alanda kolaylıklar sağlar. Bu vizyonla yola çıkan idealTeknolojiGrup bünyesinde olan idealEmlak.com.tr internet sitesi güncel teknolojiyi ve yenilikleri en verimli şekilde kullanarak hizmetlerini sürdürmeyi amaçlar.